Harry Potter RPG

RPG işte

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Quiddich Sahası

YazarMesaj
Harry Sky Walker
Admin,Gryffindor 7.Sınıf

MesajKonu: Quiddich Sahası   Perş. Ağus. 19, 2010 6:10 pm

her oyuncuyla teker teker antrenman yapmak istiyordum ilk kendim yapacaktım Snitch i çıkardım ve seslendim
Bones Smith Snitchi yakalamamı önelmeye çalışın
dedim ve havalandım
Kullanıcı profilini gör http://harrypotterrpg.hareketforum.org
Lulu Hellenna Bones
Admin,Gryffindor 7.Sınıf

MesajKonu: Geri: Quiddich Sahası   Perş. Ağus. 19, 2010 6:14 pm

Smithle birbirimize sırıttık.Hemen ikimiz havalandık.Kaptanla Snitch arasında çok mesafe yoktu.Smith süpürgesiyle hızla Kaptana doğru uçtu ve Kaptana vurdu ama Kaptan hazırlıklıydı ama beklemediği şey benden gelen o arkadan saldırıydı.Şimdi Snitch uzaklaşmaya başlamıştı bile.Smith kaptanla kalırken,ben Snitch'e doğru uçmaya başladım.
Kullanıcı profilini gör
Harry Sky Walker
Admin,Gryffindor 7.Sınıf

MesajKonu: Geri: Quiddich Sahası   Perş. Ağus. 19, 2010 6:19 pm

o gelen arka saldırı beni sersemletmişti.Süpürgemde doğrulunca taktikleri hızla kafamdan geçirdim Wronski aldatmacası evet buydu cevap hızlandım ve Bonesin önünden geçtim.Etrafında dönerek kafasını karıştırıyordum bu arada snitch epey uzaklaşmıştı
Lulu Hellenna Bones
Admin,Gryffindor 7.Sınıf

MesajKonu: Geri: Quiddich Sahası   Perş. Ağus. 19, 2010 6:23 pm

Kaptan etrafımda bir sivrisinek gibi dönüp,dolaşıyordu.Ona bakmıyordum.Snitch nasıl olsa uzaktaydı ve uzaklaşmaya devam ediyordu.Gözlerim Bludgerları arıyordu.Lanet olası Smith neredeydi acaba?Ah işte oradaydı.Smith iki Bludgerlarıda bize yönlendiriyordu.Kaptanın kafasını karıştırmak için etrafında son hızla dönmeye başladım.Sonra Bludgerları gördüm ve ona vurdum.İsabet etmeyecekti,bu bariz bir gerçekti ama bu yüzden Smith bana ikincisini yollamıştı.Hızlıca ve sertçe öbür Bludgera vurdum.Smith Snitch'in peşine takılmıştı.Sonuçta eldiven ondaydı.
Kullanıcı profilini gör
Harry Sky Walker
Admin,Gryffindor 7.Sınıf

MesajKonu: Geri: Quiddich Sahası   Perş. Ağus. 19, 2010 6:28 pm

Bludgerden sıyrıldım ve Smithin önüne geçtim ve snitchin kaçmasına zaman tanıdım.Snitch kaybolunca ters istikamete hızlandım yere yöneldim beni takip ediyordu yere bir kaç santim kalmışken yukarı yükseldim ama smith bunu yapamadı yere çakıldı.İyi bir şey olmamıştı.Ona bğırdım:
TAKTİKLERİ DAHA İYİ DİNLEMELİYDİN
Snitchin oldu alana gittim ve onu yakaladım
Lulu Hellenna Bones
Admin,Gryffindor 7.Sınıf

MesajKonu: Geri: Quiddich Sahası   Perş. Ağus. 19, 2010 6:35 pm

Ne olduğunu daha olmadan bitmişti her şey.Smith yere çakılmıştı.Hemen yere indim,süpürgemden atladım ve ona doğru koşmaya başladım.Hafif burnu kanıyordu ama böyle kurtulmuş olması bile iyiydi.Takımdakiler çevremize toplanmaya başlamıştı.Jarrock ona peçete uzattı.Bana suçlu gözlerle bakıyordu.Ona gülümsedim.
Çok iyiydik.Ben eğlendim ve bence önemli olanda bu işte.Eğlenmek,geriye kalan her şey saçmalık.
dedim ve ona sarıldım.Sonra takımdan bana katılma sesleri,iyi olduğumuza dair bağırışmalar çıktı.Bizde Smithle sırıtıp,takımdakilerle beraber saçma saçma bağırmaya başladık.
Kullanıcı profilini gör
Harry Sky Walker
Admin,Gryffindor 7.Sınıf

MesajKonu: Geri: Quiddich Sahası   Perş. Ağus. 19, 2010 6:44 pm

Bones sıra sende Jarrock Blugderleri sal
dedim
önümdeki samandan hedefleri havalandırdım.Ve en yüksek hızda hareket ettirmeye başladım
Lulu Hellenna Bones
Admin,Gryffindor 7.Sınıf

MesajKonu: Geri: Quiddich Sahası   Perş. Ağus. 19, 2010 6:54 pm

Havalandım.En son Smithle bakıştığımızda pis pis sırıtıyorduk.Havaya geldim.Tam 7 tane saman hedef vardım.Derin bir nefes aldım,gözlerimi kapadım ve seslerden en sancaktaki hedefi seçtim birden bire.Bludgerları aradım gözlerimle.Samanlara doğru gidiyordu bir tanesi.Bir taneside bana doğru geliyordu.Hızlıca ondan sıyrıldım ve ona vurdum.Bir saman hedef gitti.Öbür Bludgerda bana doğru gelmeye başlamıştı.İşte Bludgerlar böyledir,onların eğlencesini mahvedersin,onlarda seni mahvederler.Samanların etrafında uçmaya başladım.Başka bir saman daha gitti.Bu iş kolay olacağa benziyordu.Kaptan beni zorlamıyordu bile.Bludgerlar beni takip etmeyi bırakmış,samanlarla uğraşıyordu.Kaptan iyi manevra yaptırıyordu onlara ama benim karşımda çokta yeterli değildi.Hemen Blugderlardan birine vurdum.Başka bir tanesi daha gitti.Böylelikle bu sahada,bir insan,4 saman hedef ve iki blugderlar vardı.
Kullanıcı profilini gör
Harry Sky Walker
Admin,Gryffindor 7.Sınıf

MesajKonu: Geri: Quiddich Sahası   Perş. Ağus. 19, 2010 7:02 pm

Güzel vuruşlar yapmıştı ona iyi gittiğini işaret ettim
Lulu Hellenna Bones
Admin,Gryffindor 7.Sınıf

MesajKonu: Geri: Quiddich Sahası   Perş. Ağus. 19, 2010 7:12 pm

Tamam,taktik vakti.Bludgerlardan biri bana doğru geliyor.Öbürü de bir saman hedefe gidiyor.Bana gelen Buldergera hızlıca ve sertçe vurdum,bu sayede öbüründen kaçan saman hedef vuruldu.Şimdi ikiside kafayı yemiş bir biçimde beni kovalıyordu.Hızlıca kaçıyordum.Samanların arasına dalsam,duruyorlardı.Ne deli ve akıllı şeylerlerdi böyle...İnledim ve taktim oluşturmaya başladım.Onlardan kaçmaya başladım ve sahadan uzaklaştım.Bludgerlar kazandıklarını sanmışlardı ama çok yanılıyorlardı.5 dakika içinde birini halletmişlerdi zaten.Ben hızlıca aşağıya indim,keskin bir dönüş yapıp,öbür samanı vurmayı denedim.Bir tanesi kaçmayı başardı ama öbürü düştü.İnledim.Şimdi hem Bludgerları kızdırmıştım hemde indirmem gereken bir hedef daha vardı.Bana gelen bir Bludgerın altına girip,süpürgemin üst tarafıyla ona vurdum ama öbürünün darbesinden kaçmadım.Düşmemiştim ama Bludger sağ kolumda büyük bir morluk bırakmayı başarmıştı herhalde.Neyse,öbür hedefi vurmuştu sonuçta Bludger.Zafer benimdi.
Kullanıcı profilini gör
Harry Sky Walker
Admin,Gryffindor 7.Sınıf

MesajKonu: Geri: Quiddich Sahası   Perş. Ağus. 19, 2010 7:42 pm

İyi iş
dedim Bonese.Saatler geçmiş antrenmanlar bitmişti.Hava iyice kararmıştı.
Takım Şölen vakti
dedim büyük salona yöneldik
Lulu Hellenna Bones
Admin,Gryffindor 7.Sınıf

MesajKonu: Geri: Quiddich Sahası   Perş. Ağus. 19, 2010 7:49 pm

Büyük Salonda Smithle oturduk.Adı Johndu ama ona Smith dememizi isterdi.Bunu aldırmazdık hiçbirimiz.Müdürümüz işte konuştuktan sonra hepimiz yemeğe saldırdık.Gerçekten acıkmıştım.O arada arkadaşlarımla konuşuyor,takımdakilerle Quiddich maçları hakkında konuşuyorduk.

En son Lulu Hellenna Bones tarafından Perş. Ağus. 19, 2010 7:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Harry Sky Walker
Admin,Gryffindor 7.Sınıf

MesajKonu: Geri: Quiddich Sahası   Perş. Ağus. 19, 2010 7:57 pm

Tatlıya geçtikten sonra doyduğumu fark ederek masadan kalktım.Salondan çıktığım anda her zaman yanımda taşıdığım aile yadigarı görünmezlik pelerinimi giydim ve 7. kata çıktım
Sihir çalışacağım bir yer istiyorum sihir çalışacağım bir yer istiyorum sihir çalışacğım bir yer istiyorum
kapı ortaya çıkmıştı içeri girdim her zamankinden büyük gibi gelmişti koltuklardan birine oturdum ihtiyaç odasını seviyordum

Quiddich Sahası
1 sayfadaki 1 sayfası